Dowiedz się więcej

O naszym kempingu

Czterogwiazdkowy kemping „Nad Stradomką”, położony w malowniczej wsi Szczyrzyc w powiecie limanowskim, powstał z myślą o zaspokojeniu najrozmaitszych potrzeb gości w zakresie wypoczynku i rekreacji.

Blisko 1,5 ha przestrzeni – ogrodzonej, strzeżonej i monitorowanej – umożliwia jednoczesny pobyt aż do stu gości, którym mamy do zaoferowania nowoczesne zaplecze sanitarne i kuchenne, szereg mniejszych lub większych udogodnień oraz mnóstwo atrakcji rekreacyjnych, które z pewnością trafią w Państwa gusta.

Nasza oferta noclegowa obejmuje noclegi w bazie stałej, znajdującej się w Willi Sewer, a także pole namiotowe oraz stanowiska caravaningowe i camperowe z możliwością przyłączenia energii elektrycznej. Cały obiekt znajduje się w zasięgu sieci Wi-Fi, a niewielka odległość campingu od budynków użyteczności publicznej – sklepów, restauracji, apteki, szpitala czy stacji benzynowej – oznacza komfort i możliwość skupienia się na tym, co na campingu najważniejsze – na wypoczynku.

Mnogość dostępnych atrakcji czyni nasz kemping znakomitym miejscem do pobytu dla całej rodziny. Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy m.in. plac zabaw z atrakcjami, które pozwolą na przyjemne i aktywne spędzenie czasu. Z kolei wypożyczalnia rowerów umożliwi rodzinną eksplorację pobliskich górskich terenów, które są warte obejrzenia chociażby ze względu na położenie Szczyrzyca, mieszczącego się na pograniczu Beskidu Wyspowego i Pogórza Wiśnickiego.

Wśród innych atrakcji warto zwrócić uwagę również na grille i miejsca na ogniska, boiska do gier zespołowych, stół do tenisa stołowego, szachy ogrodowe, park wodny oraz dyskotekę. W bazie stałej mamy też do dyspozycji nowoczesne SPA, saunę, solarium, a także sale: bankietową i konferencyjną.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu w naszym kempingu. Zachęcamy również do zapoznania się z galerią zdjęć na naszej stronie.

Sprawdź jak wygląda plan

Naszego kempingu

Plan sytuacyjny Nad Stradomką